instagram

Pazarlamacılar için En İyi Instagram Uygulamaları

[ad_1]


Tek başına Instagram uygulaması harika ve güçlü.

Ancak Instagram pazarlamanızı daha da yükseklere çıkarmak için en iyi uygulamaları biliyor musunuz?

Kesinlikle aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Pazarlamacılar için harika Instagram uygulamaları sıkıntısı yok.

En iyinin en iyisini bulmanıza yardımcı olmak için düzinelerce denedik ve puanları daha fazla araştırdık. Aşağıda önereceğimiz tüm uygulamalar, hareket halindeyken Instagrammign için iOS veya Android cihazınıza indirebileceğiniz uygulamalardır. (Tampon mobil uygulaması bariz sebeplerden dolayı bizim de favorimiz.) Pazarlamacılar için en iyi Instagram uygulamaları listemizi görmek için okumaya devam edinsosyal medyanızı daha da parlak hale getirebilecek uygulamalar.


Bağımsız Instagram Pazarlama Uygulamalarının Trendi

Tek iş, bağımsız uygulamalar trendi yeni değil.

Ne zaman bir şey sosyal ağların kitlesine ve ölçeğine ulaşsa, deneyimi çok daha iyi hale getirmek için araçlar geliştiren girişimci insanlar olacağı kesin.

Aslında, Buffer tam olarak sekiz yıl önce Twitter için planlama işini yaparak bu şekilde başladı.

Bu “tek iş” araçları, pazarlamacılara ve içerik oluşturuculara yardımcı olacak tek bir süper gücün vaadini yerine getirme konusunda harikadır. Ve insanlar onların içine giriyor. Fotoğraflarınızın eski tip bir atılabilir kamerayla çekilmiş gibi görünmesini sağlayan Huji Cam, 16 milyondan fazla kez indirildi.

Tüm bu araçlarla ilgili sevdiğimiz şey, tek bir işi iyi yapmaları ve ister içeriği daha da iyi hale getirmeye yardımcı olsun, isterse zaten aşırı yüklenmiş bir iş akışında zamandan tasarruf etmeye yardımcı olsun, markalar ve işletmelerdeki pazarlamacılar için önemli bir etki yaratmalarıdır.


Pazarlamacılar için En İyi Instagram Uygulamaları

Fotoğraf düzenleme uygulamaları

VSCO

Vurgulamak istediğimiz ilk şey, VSCO. Şimdi, VSCO, bağımsız bir uygulamanın tanımını gerçekten genişletiyor – devasa bir büyüme yörüngesinde tam işlevli bir şirket! Crunchbase’e göreVSCO, uygulama satışlarından ve uygulama içi satın almalardan yılda 50 milyon dolar kazanıyor. Vay!

Uygulamanın kendisi, özellikler açısından son derece güçlüdür ve tamamen hoş bir deneyim sunar. İstediğiniz hemen hemen her türlü fotoğraf düzenlemesini yapabilirsiniz: filtreler, mozaikler, adını siz koyun. VSCO, fotoğraf düzenleme için altın standart haline geldi.

huji kamera

huji kamera 16 milyondan fazla kez indirildibu harika çünkü araç tek bir şey yapıyor: resimlerinizi eskimiş gibi göstermek için düşük kaliteli, eski tarz bir fotoğraf filtresi.

Bitmiş

Bitmiş yıllardır fotoğraf uygulamalarımızdan biri olmuştur. Over ile istediğiniz herhangi bir görüntünün üstüne metin yerleştirebilirsiniz. Canva lite gibi hayal edin — aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü farklı tipografi, stil ve renk seçeneği var.

Düzen

Instagram için kolajlar ve çoklu fotoğraf düzenleri oluşturmaya gelince, birçok harika seçenek var. En iyi seçimlerimizden biri, Instagram’ın Layout adlı kendi bağımsız uygulamasıdır.. Gerçekten göz alıcı düzenler oluşturmak için aynı anda 9 adede kadar görüntüyü birleştirebilirsiniz.

Snapseed

Google’daki ekip tarafından yapılan Snapseed, bir dizi güçlü düzenleme seçeneğine sahiptir ve özellikle bir tanesi düzenleme sürecine biraz farklı bir bakış açısı ekler. Görüntünün tamamını düzenlemek yerine, istediğiniz bölüme herhangi bir efekt uygulamak için bir fırça kullanabilirsiniz.

Diğer favoriler

 • Karbon göz alıcı siyah beyaz fotoğraflar ve efektler yapmak için güzel bir siyah beyaz fotoğraf editörüdür
 • Facetune en iyi selfie editörlerinden biridir. Facetune’daki rötuş özellikleri sihir gibi çalışır! Hiç daha iyi görünmedik.
 • Glitch Sanat Stüdyosu fotoğraflarınıza uygulayabileceğiniz çok sayıda farklı aksaklık efektine sahiptir.
 • Karanlık oda ve ışık sonrası VSCO ve Snapseed’e benzer birkaç büyük ve güçlü fotoğraf düzenleyicisidir.
 • Ve basit bir Instagram yeniden boyutlandırıcı arıyorsanız, resminizi kırpmadan yeniden boyutlandırmanıza izin veren birçok uygulama var. “Kare ve kırp” için arama yapın … ancak yalnızca incelemeleri izleyin çünkü bazı uygulamalar hizmeti kullanmak için sizi çemberler arasında atlatır.

Instagram içeriği ve hashtag uygulamaları

yeniden gramer

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Şu adreste mevcut: iOS

Instagram içerik uygulamaları için en popüler kategorilerden biri, Instagram içeriğini yeniden yayınlamaya yönelik uygulamalardır. Uygulama mağazanızda “yeniden yayınlama” için arama yaparsanız, aynı işi yapan birkaç farklı uygulama görürsünüz.

Yeniden gramer bizim favorilerimizden biri.

Bu yeniden gönderme uygulamaları için en iyi kullanım durumlarından biri, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriktir. Topluluğunuzdaki görüntüleri düzenlemek, bunları Instagram profilinizde yeniden paylaşmak ve orijinal postere tüm krediyi vermek için Re-grammer gibi yeniden yayınlama uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar tüm bu süreci kolaylaştırır – tek yapmanız gereken yeniden paylaşmak istediğiniz içeriği keşfetmek ve uygulamalar, köşede ince bir etiketle fotoğrafın yanı sıra resim yazısı metnine sizin için atıf ekler.

Görmek yeniden yayınla Android alternatifi için.

Hashtag Uzmanı

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Şu adreste mevcut: iOS

Bir başka favori hashtag, Instagram için Hashtag Expert. Bu uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı öneri algoritmaları, trend olan bir hashtag bölümü ve daha fazlasıyla gerçekten oldukça sağlamdır. İstediğiniz hashtag’i girdiğinizde ve Hashtag Expert’in önerilerinin listesini gördüğünüzde, hangilerini tutacağınızı seçebilir ve ardından yeni listenizi kopyalayarak doğrudan Instagram’a götürebilirsiniz.

etiketli

etiketli süper hafif bir uygulamadır — sadece 11 megabayt — bu tek işini iyi yapıyor: kullanılacak hashtag’leri önermek. Tek yapmanız gereken bir kelime girmek ve Tagomatic size aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi hashtag seçeneği sunacak. Tagomatic’in gerçekten iyi yaptığı şeylerden biri, şu anda popüler olan yüzey trendi hashtag’leridir.


Instagram Video Uygulamaları

Bumerang

Boomerang, aşağıda bahsettiğimiz Hyperlapse uygulamasıyla aynı şekilde tanıdık geliyorsa, bunun iyi bir nedeni var. Bu uygulamaları temel Instagram deneyiminde de görmüş olabilirsiniz. Bunları Instagram uygulamasında kullanabilir veya bu özel videoları kendi başlarına oluşturmak ve oluşturmak için uygulamaları tek tek indirebilirsiniz.

Bumerang ileri, sonra geri, sonra tekrar ileri hareket eden süper kısa, döngülü videolar oluşturmanıza olanak tanır. Efekt, geri sarma düğmesi olan bir GIF gibidir. Bumerang’lar, harika bir ısırık boyutunda içerik oluşturur ve içerik oluşturucular ve takipçiler için çok eğlencelidir.

hiperlaps

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Şu adreste mevcut: iOS

hiperlaps hızlandırılmış videolar çekmenizi sağlar ve bazı düzgün sabitleme seçeneklerine sahiptir, böylece videonun kalitesini riske atmadan her şeyi taşıyabilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Hızlandırılmış videolar, etkinlikler, buluşmalar için harika hikaye anlatımı içeriği oluşturabilir, adını siz koyun.

klipler

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Şu adreste mevcut: iOS

Instagram’ın yaptığı uygulamalara ek olarak, Apple’ın Clips adında harika bir bağımsız uygulaması da var. İle klipler video uygulaması ile videonuza filtreler, emojiler, çıkartmalar ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. – 360 derecelik geçmişleri bile var. Videonuza kolaylıkla ekleyebileceğiniz çok sayıda harika ve eğlenceli özelleştirme var.

kamera kamerası

kamera kamerası tarafından, tahmin ettiniz, Giphy’deki millet Instagram’da bir tür video işlevi gören gifler kaydetmenizi sağlar. Gerçekten komik ve ilgi çekici içerikler oluşturmak için efektler ve çıkartmalar ekleyebilirsiniz.

quik

Instagram hesabınızda çok fazla GoPro çekimi kullanıyorsanız, o zaman quik GoPro tarafından düzenleme ile size bir ton zaman kazandıracak. Yüksek çözünürlüklü GoPro videolarını düzenlemek için harika ve GoPro olmayan videolar için de oldukça kolay ve kullanışlı olduğunu gördük.

Video Karesini Kırp

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Şu adreste mevcut: iOS ve Android

Kırpma Video Kare Düzenleyici kare olmayan videoyu Instagram beslemeniz için doğru boyuta dönüştürmek için kullanışlı bir uygulama.

Görmek Inshot Video Yapıcı Android alternatifi için.


Instagram analiz uygulamaları

Emretmek

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Şu adreste mevcut: iOS

Command, keskin içgörülerle dolu harika bir uygulamadırInstagram içeriğinizin nasıl performans gösterdiği hakkında. En iyi özelliklerinden biri, Instagram’a içerik göndermek için en iyi zamanları gösteren grafiktir. Ayrıca, hesabınız için en temel metriklerin tümünün günlük istatistik özetini de seviyoruz.

Metreyi takip et

Ve biraz daha hafif bir şey için kontrol edebilirsiniz Metre izleyin, bu size Instagram takipçileriniz hakkında istatistikler verir. İstediğiniz tüm harika demografik bilgileri alırsınız, ancak sizi kimin takip ettiğini, en iyi takipçilerinizin kim olduğunu ve daha fazlasını da görebilirsiniz.
Instagram Analytics’e oldukça düşkünüz ve onu yeni bir araç haline getiriyoruz. Henüz bağımsız bir mobil uygulama değil, ancak denemeye hevesliyseniz, buffer.com/analyze adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Instagram Hikayeleri Uygulamaları

Heyecan Türü

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Şu adreste mevcut: iOS

Adından da anlaşılacağı gibi, Heyecan Türü videoların ve fotoğrafların üzerine yerleştirebileceğiniz animasyonlu metinler oluşturmanıza olanak tanır. Bu, hem organik hem de ücretli Hikayeler içeriğinizde özellikle dikkat çekici olabilir. Hareketli resimler insanların durup izlemesini sağlar ve hareketli metinler daha da fazla göze çarpar!

Görmek Heyecan Metni Android alternatifi için.

açılmak

Unfold, en iyi Instagram Hikayeleri tasarım seçimlerimizden biridir. Uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz 150’den fazla Hikaye şablonuna, ayrıca benzersiz çıkartmalara ve kendi Açılma kamerasına sahiptir. Tam bir tasarım becerisi setine ihtiyaç duymadan Unfold’da gerçekten çarpıcı görseller oluşturabilirsiniz!

HikayeSanat

HikayeSanatbaşka bir Instagram Hikayeleri tasarım uygulaması, çok sayıda şablonla birlikte gelir artı aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kapaklar ve temalar. Hem Unfold hem de StoryArt, App Store’da çok yüksek puan aldı. Onlardan çok değer alacağınızı düşünüyoruz!


Bize nasıl merhaba denir

Hepimiz size sosyal medyada, özellikle Twitter’da merhaba demek isteriz!

Dinlediğin için teşekkürler! adresindeki ekibimizle bağlantı kurmaktan çekinmeyin. Twitter’da arabellek, Facebook’ta arabellekPodcast ana sayfamız veya #bufferpodcast hashtag’i ile.

Şovun keyfini sür? Eğer hazır olsaydın, bu bizim için dünyalara bedel olurdu. bize iTunes’da bir puan ve inceleme vererek!


Sosyal Medya Bilimi, sosyal medya hikayeleri, içgörüler, deneyler ve ilham için haftalık sanal alanınızdır. Her Pazartesi (ve bazen daha fazla), her sektördeki markalardan ve etkileyicilerden en modern sosyal medya pazarlama taktiklerini paylaşıyoruz. Bir sosyal medya ekibi, işletme sahibi, pazarlamacı veya yalnızca sosyal medya pazarlamasıyla ilgilenen biriyseniz, her bölümde faydalı bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz. aramıza katılmanız ümidimizdir 27,000+ haftalık iTunes dinleyicisi ve sonuç olarak sosyal medya kanallarınızı sallayın!

Sosyal Medya Bilimi, Buffer ekibi tarafından gururla yapılır. Herhangi bir düşünce, fikir veya geri bildirim için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.[ad_2]

Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı