Pazar günü İnstagram’da Yayınlamak için en iyi zaman

organik Haziran 26, 2022 12:20 am

Tartışıldığı gibi, Pazar günü hafta boyunca İnstagram‘da yayınlamak için en kötü zamandır ve yayınlamaktan kaçınmak iyi bir fikirdir. Bununla birlikte, tam zamanlı bir işi olan çoğu insan hafta boyunca yayın yapmak için zaman bulamaz, bu durumda Pazar tek seçenektir ve Ig’de yayın yapmak için en uygun zamanın ne zaman olduğunu bulmak akıllıcadır. Bir Pazar günü kaliteli bir katılım elde edemeyebilirsiniz, ancak Pazar günü Ig’de yayınlamak için en iyi zaman Sabah 09:00’dan akşam 13:00’e kadardır.

Bu nedenle, özetlemek gerekirse, bugün İnstagramda yayınlamak için en iyi zaman:-

Hafta boyunca IGTV’de yayınlamak için en uygun zaman Çarşamba günü öğlen, kaliteli katılım için en kötü zaman ise Pazar günü saat 16:00’den sonra.
Hafta içi, öğle yemeği saatleri (öğleden sonra saat 14:00’e kadar) göndermek için iyi bir zamandır, ancak kesin bir yüksek katılım süresinin ayrıntıları için yukarıdaki paragraflara bakın.
Hafta sonu gelince, 09:00 ile 11:00’e kadar daha iyi nişan için yazılan en iyi zaman, ama nişan aldı kalitesinden ödün vermek gerekebilir unutmayın.
Gece geç saatler, diğer saatlere kıyasla niteliksel veya niceliksel angajman getirmez, bu yüzden bundan kaçınmak gerekir.

Pazar günü İnstagram'da Yayınlamak için en iyi zaman

] }

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?