Nasıl instagram takipçisi kazanılır

organik Mayıs 23, 2022 5:35 pm

İnstagram Takipçi Kazanma

İnstagram sayfanıza fotoğraf göndermek oldukça iç karartıcı olabilir. İnstagramdaki tüm sıkı çalışmalarınız birkaç beğeniden başka bir şeyle karşılanmadığında kolayca cesaretiniz kırılabilir. Bir İnstagram sayfasının popülaritesi tamamen takipçi sayısına bağlıdır.

1 Gönderinizle kaç takipçi alabileceğinizi hayal etmek her zaman heyecan vericidir. Ancak İnstagram’da bir sayfa çalıştırıyorsanız ilk 10.000 takipçinizi almak zor. Niçin? Nedeni oldukça basit. Kim olduğunuzu kimse bilmiyor. Kendinizi favori bir marka ve etkileyici olarak kanıtlamanız gerekir.

Burada, az sayıda takipçiden dolayı endişeli olan herkesle bazı temel püf noktalarını paylaşacağım. Bu makale, takipçilerinizi artırmak için farklı fikirler vererek size yardımcı olacaktır. Daha fazla takipçi yayınlarınızla etkileşime girdiğinde, daha popüler olacağınız açıktır.

İnstagram’da takipçilerinizi artıran numaralara kısa bir göz atalım. Ücretsiz İnstagram Takipçileri

Strateji Oluşturma:

Net bir İnstagram stratejisi oluşturmak gereklidir. Sayfanızın İnstagram’daki popülerliği temel olarak iş hedeflerinize, marka estetiğinize ve belirli hedef kitlenize bağlıdır. Benzersiz bir İnstagram hikayesi, takipçilerinizi artırmanıza yardımcı olur.

Katılım grupları:

İnstagram’da önemli katılım gruplarına katılmak her zaman caziptir. Bu gruplara yorum yaparak daha çok hedefli İnstagram takipçisi elde edersiniz. Seyahat, yemek, kıyafet, güzellik, moda ve çok daha fazlası ile ilgili farklı nişan gruplarını bulabilirsiniz.

Sayfanızı tanıtın:

İnstagram varlığınızı diğer sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak takipçilerinizde de büyük bir artış sağlayabilirsiniz.

Yorumlamış:

Diğer ilgili mesaj hakkında yorum yaparak, insanların senin hakkında bilmek olsun. Temanızı beğenirlerse sizi takip edebilirler.

Hashtag kullanımı:

Hashtag’ler takipçilerinizi artırmanın en iyi yolu olarak bilinir. Her zaman farklı kategorilerde popüler olan hashtag’leri kullanın. Bu hashtag’ler, resimlerinizin aramada kolayca bulunmasını sağlayacaktır.

En iyi zamanlama:

Fotoğraflarınızı İnstagram’da saat 12’den sabah 1’e kadar yayınlayın. Çoğu kişi online bu zamanlara gidip araştırma olarak gösterir.

Başkalarını takip et:

#Photooftheday, #love, #foodies, vb. Gibi popüler hashtag’leri kullanan kişileri arayın. Bu insanları takip et, ve belli ki, birçoğu seni takip edecek.

Kaliteli içerik:

Her zaman İnstagram sayfanızda en kaliteli içeriği yayınlamaya çalışın. Anahtarın “Kalite miktarı yener” olduğunu unutmayın.” Sayfanızın temasına göre alakalı fotoğraflar yayınlamaya çalışın. Kimse binlerce anlamsız rastgele çekim görüntüsüyle birini takip etmek istemez.

Soru sor:

Takipçilerinizin listesini artırmanın en iyi yolu soru sormaktır. Fotoğrafların başlığındaki farklı heyecan verici sorular da etkileşimlerin artmasına neden oluyor.

Tutarlılık:

Ayrıca, sürekli olarak yayınlayarak takipçilerinizde büyük bir artış sağlayabilirsiniz. İnsanlar her zaman kim olduğunuzu ve neden yayınladığınızı bilmek ister. Sürekli olarak İnstagram’da yayınlayın. Markalar için günde bir kez göndermek daha iyidir.

Etkinlik oluşturma:

Farklı etkinlikler oluşturarak insanların da dikkatini çekebilirsiniz. Etkinlikler, Sorular ve Cevaplar için canlı video seçeneğini deneyin veya daha fazla takipçi edinmek için mağaza içi tanıtımlar düzenleyin.

Son olarak, onlarla etkileşimde bulunmak ve etkileşimde bulunmak için fazla zamanınız yoksa, çok sayıda takipçiye sahip olmanın faydasız olduğunu unutmayın.

] }

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?