instagram

Küçük İşletmeler için Instagram | Sabit Temas

[ad_1]

Şimdiye kadar muhtemelen Instagram’ı duymuşsunuzdur ve küçük işletmeniz için nasıl çalışabileceği hakkında sorularınız olabilir.

Muhtemelen zaten diğer sosyal ağlara zaman ve kaynak harcıyorsunuz ve herhangi bir ek iş üstlenirken dikkatli olmak istiyorsunuz.

Aylık 300 milyondan fazla aktif kullanıcısıyla en hızlı büyüyen sosyal ağlardan biri olan Instagram, küçük işletmeler için büyük faydalar sağlayabilir.

Instagram son derece görseldir, doğrudan mobil cihazınızdan hızlı güncellemeleri paylaşmak için harikadır ve işletmelerinin sunduğu her şeyi sergilemenin kolay bir yolunu arayan küçük işletmeler ve kuruluşlar için mükemmeldir.

Instagram ayrıca en etkileşimli sosyal ağlardan birine sahiptir ve markalara takipçi başına Twitter’dan 120 kat daha fazla katılım sağlar! (Kaynak: Forrester)

Dahası, Instagram iş sonuçları sağlayabilir. Instagram tarafından yönlendirildiğinde ortalama satın alma tutarı 65 dolardır. (Kaynak: Shopify)

Başlamak sandığınız kadar zor olmayacak — bu kılavuzu Instagram’ın işletmenize nasıl fayda sağlayabileceğini görmenize yardımcı olmak ve başlamanız için size kolay yollar sağlamak için hazırladık.

İşte bu kılavuzda inceleyeceğimiz şeyler:

  • Instagram Hesabınızı Nasıl Kurulur
  • Instagram’da Nasıl Yayınlanır
  • Instagram Kullanımı İçin 4 Fikir
  • Başlamak! 30 Günlük Instagram Yarışması

Kopyanızı bugün alın!

Küçük işletmeler için Instagram

(Kılavuzu tarayıcınızda görüntülemek için yukarıdaki linke tıklayınız. Rehberi indirmek isterseniz linke sağ tıklayıp seçim yapabilirsiniz.vb. Farklı kaydet.)

[ad_2]

Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı