Youtube

İzleyin: Sosyal Medyada Başarı İçin Basit Bir Tarif

[ad_1]

Web semineri katılımcısı alıntısı:“Gerçekten harika bilgiler paylaşıldı. Her iki sunucu da en iyi uygulamalar hakkında çok net ve yararlı ipuçlarına sahipti ve kılavuz (başarıya giden üç adım) yardımcı olmanın ötesindeydi. Nereden başlayacağımı bile bilmiyordum, bu yüzden bunu ortaya koymak kesinlikle harika! Hepinizin bu konuyu ele almasına ve çalışma sayfaları ve bağlantılar gibi ek kaynaklar eklemenize gerçekten çok sevindim!”

Küçük bir işletme olarak, sosyal medya pazarlamacılığı bunaltıcıdır ve çoğu zaman sadece tekerleklerinizi döndürüyormuşsunuz gibi hissettirir.

Sınırlı bir zaman ve kaynakla nerede olacağınızı, nasıl etkileşimde bulunacağınızı ve nasıl sonuç alacağınızı bulmanız gerekir.

Bu isteğe bağlı sosyal medya web seminerinde, size zaman kazandıran ve işinizi büyütmek için sonuçlar sağlayan bir sosyal medya pazarlaması tarifi göstereceğiz. Öğreneceksin:

  • İşletmeniz için doğru sosyal ağları nasıl seçersiniz?
  • 15 dakikalık sosyal medya planı
  • Oynamak için ödemeli sosyal medya dünyasına giriş

Kaynaklar:

Yerel etkinliğinizde bir konuşmacının sunumlarımızı sunmasını sağlayın. Daha fazla bilgi edin.

Sosyal medya sorularınızın daha fazlasını yanıtladığımızı izleyin…

60 günlük ücretsiz denemenizi bugün başlatın. Daha fazla bilgi edin 60 günlük ücretsiz e-posta pazarlama denememiz hakkında.

[ad_2]

Kaynak Link

https://blogs.constantcontact.com/watch-a-simple-recipe-for-social-media-success/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı