İnstagram Takipçileri Satın Almak Sizin Hedeflerinize Ulaşmasına Yardımcı Olabilir

organik Haziran 12, 2022 10:23 am

İnstagram‘ın yapay zeka yazılımı kullanıcılarının yayınlarını, fotoğraflarını ve videolarını tarar. Üçüncü taraf gerçek denetçileri bu gönderileri, fotoğrafları ve videoları yanlış veya kısmen yanlış olarak derecelendiriyor. Dama yanlış veya kısmen yanlış olduğunu iddia ettiğinde, insanlar Keşfet seçeneği aracılığıyla aradığında bu içerik otomatik olarak görünmez olur. Hashtag sayfaları aynı şekilde etiketlenmiş gönderileri de engeller. İnstagram benzer içerikleri tespit etmek için bir “görüntü eşleştirme” sistemi kullanıyor. Bu şekilde, dama taklit edilen içeriğe aynı etiketleri uygularken yanlış içeriğin yayılması hemen azaldı. Açıklamalarına göre, bu etiketler aynı gönderiyi görüntüleyen her kullanıcının hesabında görünecektir.

Facebook’ta İnstagram‘da yan yana çalışarak, yanlış veya kısmen yanlış içerikler otomatik olarak aynı etikete sahip olur. Bu özellik, iki platform için tam tersi çalışır. Bu tür içeriklerle ilgili farkındalığı yaymak için etiket, konuyla ilgili doğrulanmış bilgilerle bağlantılıdır. Bu özellik sayesinde, konu hakkında olgusal bilgi edineceklerdir. Kullanıcıların içerik paylaşımı değer seçmek için bir şans verir. İnstagram da geri bildirim seçenekleriyle değiştirildi. Bunun bir topluluk çabası olduğuna inandıkları için, raporların yanlış bilgileri gözden geçirmesi ve algılaması için geri bildirim olarak “Yanlış Bilgiler” eklenir.

Ancak, kuralın her zaman bir istisnası vardır. Bu İnstagram ifadesi ABD 2020 Seçim kampanyası sırasında sarmallaştıkça, politikacılar kurtuldu. Bu nüfus İnstagram ve Facebook’un bilgi kontrol sisteminden muaf tutuluyor. Yanlış veya doğru olan gönderileri İnstagram’ın birlikte çalıştığı üçüncü taraf gerçek kontrolörler tarafından incelenmeyecektir. Siyaset yıllar önce sahte haberlerin ana konusu olmasına rağmen, bu durum sahipleri alarma geçirmiyor gibi görünüyor. İnstagram CEO’su, bunu gerçekten tanıtıma ihtiyacı olanları korumak için yaptıklarını söyledi.

instagram takipçi instagram takipçi hilesi 2022 instagram takipçi hilesi siteleri instagram takipçi hilesi ücretsiz instagram takipçi satın al instagram takipçi ücretsiz

Sıkca Sorulan Sorular

bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?