Instagram Sahte Hesapları Bulma

organik Eylül 6, 2022 5:06 pm

Sahte hesapları bulma

İnstagram’da sizi taklit eden sahte bir hesapla uğraşmadan önce, önce sizin gibi davranan bir veya daha fazla sahtekar olup olmadığını öğrenmeniz gerekir. Bunu yapmak için çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz.

İlk yöntem, Google arama’yı kullanmayı içerir. Google’ı kullanarak taklitçi Instagram hesaplarını nasıl tanımlayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Adım 1: İnstagram adınızı ve ardından ‘Instagram‘ kelimesini girerek Google arama’yı açın ve arama çubuğuna girin. Arama sorgunuzu girdikten sonra aramayı gerçekleştirin.
Adım 2: Ardından, arama motoru sonuç sayfası (SERP) görünecektir. Bu noktada, Instagram‘da sizi taklit eden kişiler varsa, birden fazla sonuç görünecektir. Tabii ki, resmi sayfanız da sonuçlara dahil edilecektir.
Adım 3: Sizi kimin taklit ettiğini bulmak için her bağlantıya tıklayın. Aynı İnstagram adını paylaşan ve aslında sahtekar olmayan diğer kullanıcıların örnekleri olabileceğini unutmamalısınız.
Bu yöntemi kullanarak sahtekarları denetlemenin en iyi yolu, fotoğraflarınızı kullanan hesapları denetlemektir. Bu, daha fazla gecikmeden bildirmeniz gereken sahte hesapların açık bir işaretidir.

Alternatif olarak, sahte hesapları tanımlamak için Instagram‘ın arama işlevini de kullanabilirsiniz. Ayrıca, Instagram adınızı taşıyan bir hesap tarafından gerçekleştirilebilecek şüpheli etkinliklerle ilgili olarak Instagram takipçilerinizi uyanık tutun. Örneğin, takipçileriniz Instagram‘da sahte bir hesaptan istek alırlarsa sizi uyarabilir.

Instagram taklit Hesap Nasıl Şikayet Edilir.

Adımları Resim olarak aşağı ekliyoruz.

instagram sahte hesap instagram sahte hesap bulma instagram sahte hesap isimleri instagram sahte hesap nasıl anlaşılır instagram sahte hesap nasıl bulunur instagram sahte hesap şikayet formu

] }

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?